Hakkımızda


AKSAN SOĞUTMA VE GIDA MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Süt soğutma tankları, zeytinyağı tankları, soğuk hava depoları, gıda makinaları imalatı, ve gıda, kimya, ilaç gibi sektörlerin ihtiyaç ve taleplerine göre paslanmaz çelik tank imalatı, satış ve satış sonrası hizmet konularında faaliyet göstermektedir.

Genç, dinamik konusunda uzman ve yenilikçi kadrosuyla her zaman daha kaliteli, daha verimli ve ekonomik ürünler sunma gayretinde olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu ve aradığı yeni markası ve iş ortağı olarak haklı yerini almıştır.

 

Misyonumuz

Teknoloji ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, her zaman daha kaliteli, daha verimli ve ekonomik ürünler, sunarak hizmet verdiğimiz sektörlerin ve ülkemiz ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimize her zaman daha kaliteli, daha verimli ve ekonomik ürünler sunmak ilk hedefimizdir. Satış sonrası hizmetiyle ürünlerimize sahip çıkmak ve müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. En önemli sermayemiz genç ve dinamik, konusunda uzman ve yenilikçi çalışanlarımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın en iyisi yapma arzusu ve gayretiyle başlar. 

Hedefimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iş ahlaki, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak, Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yerini almaktır.